Zakład produkcyjny

Zajmujemy się produkcją komponentów i układów z kompozytów już od 1972 roku. Opracowujemy kompleksowe rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Rozwiązania na wszystkich etapach dostarczane są z jednego źródła – począwszy od opracowania koncepcji i projektowanie aż do montażu gotowego komponentu. Dzięki temu oferujemy najwyższą jakość i niezawodność.

Nasze zakłady produkcyjne w Szwajcarii i Polsce pozwalają naszym klientom uzyskać tak ważną na rynku szybkość realizacji zamówień, sprawdzoną jakość i doskonałą relację kosztów w stosunku do korzyści.
Faserplast jest firmą prywatną, zarządzaną przez właścicieli, której celem jest nawiązanie długoterminowej współpracy z klientem w duchu partnerstwa.

Faserplast – produkcja jest naszą pasją już od 40 lat

140x90-firma.60b Od początku istnienia naszej firmy zajmujemy się wyłącznie materiałami z tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym. Fascynacja materiałami kompozytowymi widoczna jest dziś w architekturze, inżynierii i budowie lekkich konstrukcji. Tworzenie takich obiektów jest możliwe dzięki wyjątkowym właściwościom kompozytu, który daje twórcom ogromną wolność podczas kreowania nowych rozwiązań.

Współpraca z klientem – Nie spoczniemy, dopóki nasz klient nie będzie zadowolony

140x90-qualitaetsmanagement.60b Oferujemy naszym klientom solidną wiedzę specjalistyczną oraz służymy im radą i praktycznym wsparciem podczas realizacji projektów.

Elastyczność – Zapewniamy wsparcie, tam gdzie jest potrzebne

140x90-kreis_leistungen.60bZachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia już przy tworzeniu wstępnej koncepcji. Zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach rozwoju produktu, począwszy od opracowania koncepcji i projektowania, poprzez wdrożenie aż do uruchomienia produkcji seryjnej.

Nasz zespół – Polska


Przemysław Bąk

Przemysław Bąk
Kierownik Produkcji


Paweł Kołodziejczak

Paweł Kołodziejczak
Kierownik Kontroli Jakości


Aleksandra Kuskowska

Aleksandra Kuskowska
Dział Zakupów


Marcin Piertasik

Marcin Pietrasik
Dział Zakupów


Nasz zespół – Szwajcaria


Niklaus Zaugg

Niklaus Zaugg
Dyrektor Techniczny

MSc ETH in mechanical Engineering (mgr inż. w zakresie mechaniki i budowy maszyn)
niklaus.zaugg@faserplast.ch
+41 71 929 29 21

Martin Egli

Sandro Macchi
Key Account Manager

Staatl. gepr. Karosserie- und Fahrzeugbautechniker
martin.egli@faserplast.ch
+41 71 929 29 23

Nasi Klienci